Aga Bondyra fotograf Poznań (2)

Cześć! Miło, że tu jesteś!

Hej, jestem Aga

Fotograf ślubny i rodzinny z Poznania. Lubię biegać z aparatem po łąkach o zachodzie słońca. Fotografuję w subtelnym, romantycznym i wypełnionym światłem stylu fine art. Robię naturalne, delikatne i jasne zdjęcia. Uwielbiam pastelowe kolory i zdjęcia o złotej godzinie ✨

Fotografuję dla Was:
– sesje rodzinne w Poznaniu
– zakochanych – sesje narzeczeńskie
– ślubny w całej Polsce i za granicą (uwielbiam Włochy)
– w moim białym studio w ogrodzie zimowym.

Zatrzymuję na dłużej Wasze emocje, relacje, wzruszenia, pierwsze momenty – to co jest bezcenne!
Jeśli chcecie zatrzymać na dłużej motyle w brzuchu w czasie zaręczyn (sesja narzeczeńska), spojrzenia pełne miłości w dniu ślubu (fotografia ślubna Poznań) i pierwsze wspólne momenty tulenia Waszych maluszków (sesja noworodkowa Poznań), to dobrze trafiliście. Zdjęcia, które otrzymacie będą naturalne, pełne emocji i koloru. Oglądając je za kilka lat, będziecie czuć wzruszenie wracając do tych chwil.

Jeżeli bliskie są Wam moje zdjęcia, z niecierpliwością czekam na wiadomość!
Cieszę się, że mogę opowiedzieć Waszą historię moimi kadrami.
Chcielibyście stanąć przed moim obiektywem? Piszcie śmiało na maila bondyra.aga@gmail.com lub w zakładce kontakt 📸

Na co dzień fotografuję w Poznaniu ale pracuję w całej Polsce i z przyjemnością wybiorę się z Wami w nowe miejsca za granicą.

Aga Bondyra fotograf ślubny Poznań –
sesje rodzinne Poznań – fotograf na ślub we Włoszech

Hello!

I love pastel colors, sunset views, flower coronets, the smell of lavender and white, blooming trees, the mountain views, morning mist over meadows, heather and chamomile flowers.  I like hot chocolate, aged things, wooden furniture and traveling. I am more than happy when my photos contain these things. In all of my stylized photo sessions, I try to combine my favorite vintage, boho and slightly rustic climates.

I love to cooperate with creative people. I appreciate when you personally plan your wedding, when you do it with passion and heart. The beautiful surrounding of nature can give an amazing atmosphere and light to your ceremony, that is why I encourage you to organize your dream wedding outdoors.

I enjoy traveling so if you are looking for an exceptional wedding photo session abroad, we can go there. Sunny vineyards of Tuscany, green coast of Ireland, romantic Paris or scandinavian fjords – all of them are great ideas for unique pictures and interesting adventure.

I am glad that you allow me to be a part of your special day and that I can tell your story with my frames.

Aga Bondyra fotograf o mnie (2)

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz