Paulina & Stuart
REPORTAŻ ŚLUBNY

Było rodzinnie, pastelowo i romantycznie. Od pierwszej rozmowy z Pauliną, wiedziałam że będzie to wyjątkowy, polsko-angielski ślub. Zaplanowany z ogromną dbałością o detale, z pomocą najbliższych osób i w pięknym stylu. Motyw przewodni to kwiaty i pastele, które pojawiły się w zaproszeniach i na torcie weselnym (tort malowany przez jedną ze zdolnych sióstr!).
Druhnami Pauliny zostały jej siostry i przyjaciółka (tak tak, prawie wszystkie druhny to rodzone siostry 🙂 ) Na każdą z nich czekała sukienka w kolorze pudrowego różu na spersonalizowanym wieszaku z jej własnym imieniem. Drużbowie dostali od Stuarta różowe krawaty pod kolor sukienek, a „flower girls” w białych sukienkach i wianuszkach wprowadzały Parę Młodą do kościoła.

Wesele odbyło się w klimatycznej sali zamku krzyżackiego, która w połączeniu z dekoracjami zaplanowanymi przez Paulinę (m. in. długie łańcuchy małych żarówek) wyglądała pięknie. Kolorowe pastelowe wstążki i koronki zdobiły bukiet, stół Pary Młodej i krzesła gości, a świecący napis LOVE na tle czerwonej, starej, zamkowej cegły dekorował ścianę za Parą Młodą. Prawdziwa drewniana fotobudka i pokazy rycerskie cieszyły się sporym zainteresowaniem nie tylko tych najmłodszych gości.  Zimne ognie i świetliste balony dopełniły bajkowej atmosfery uroczystości.

Kościół: Bazylika konkatedralna Świętej Trójcy w Chełmży
Wesele: Zamek Bierzgłowski Bierzgłowo k. Torunia
Bukiet i florystyka: Kwiaciarnia Green Place
Numery stołów i gadżety do fotobudki: Ilustratyw.pl
Wieszaki z imionami: Spersonalizowane wieszaki