MIEJSKA SESJA NARZECZEŃSKA NA PCHLIM TARGU – STARA RZEŹNIA POZNAŃ

Jak wybrać odpowiednie miejsce na narzeczeńską sesję zdjęciową?

Miejska sesja narzeczeńska w Poznaniu

Przede wszystkim zastanówcie się gdzie będziecie czuć się dobrze i swobodnie.

Wśród ludzi czy raczej z dala od tłumów?
Czy macie jakieś swoje ulubione miejsca na łonie natury lub w mieście? Które z nich przywołują Wasze miłe wspomnienia? Gdzie spacerujecie lub spotkaliście się po raz pierwszy?
Jakie są Wasze zainteresowania, pasje? Można pokazać je na fotografiach.
Odpowiedzi na te pytanie ułatwią Wam odnalezienie właściwego miejsca.
Marta – pani architekt była zdecydowana na miejską sesję narzeczeńską a wybór pchlego targu dość oryginalnym pomysłem, który bardzo chciałam zrealizować.

Sesja narzeczeńska na pchlim targu - Stara Rzeźnia w Poznaniu

Lubiłam odwiedzać to miejsce w niespieszne niedzielne poranki. Często znajdowałam tu prawdziwe skarby. Czy wspominałam już, że mam słabość do staroci?

Stara Rzeźnia to miejsce historyczne, powstała w roku 1900 i działała do lat 90 XX wieku. Pod względem architektonicznym miejsce miało wyjątkowy klimat, a targ staroci w tej lokalizacji miał swoją długoletnią tradycję.

Kiedy pojawiły się pogłoski o wyburzeniu Starej Rzeźni i przedstawiono plan przebudowy, postanowiłam zachować je na fotografiach. To był impuls do działania. W ostatni weekend funkcjonowania targu staroci na terenie Starej Rzeźni, wybraliśmy się z Martyną i Wojtkiem na spacer. Dzięki życzliwości sprzedających dotarliśmy do miejsc, których nigdy wcześniej nie widziałam.